Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej dotyczą tylko strony www.caldent.com.pl,  nie dotyczą witryn,  do których można przechodzić ze strony www.caldent.com.pl. Po opuszczeniu strony www.caldent.com.pl prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odwiedzanych witryn internetowych.

Korzystając ze strony www.caldent.com.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Firma Caldent zarządzająca stroną www.caldent.com.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie,  aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą Caldent poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego.  Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane  przez firmę Caldent do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

Strona  www.caldent.com.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo.  Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę Caldent jako dane poufne.Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale  tzw. dane techniczne, np.:  informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej,  systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk  np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.


spacer

Godziny pracy rejestracji:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Zapraszamy osobiście lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 56 46 206 46, 693 676 199.

Zapraszamy do skorzystania z przysługujących Państwu rabatów w ramach programu lojalnościowego. Więcej...

Informacja o ochronie danych osobowych w Praktyce CALDENT. Więcej...
   Inspektorem Ochrony Danych w Usługowo-Handlowej Firmie Medycznej CALDENT NZOZ ul. Cz. Miłosza 5/1, 86-300 Grudziądz jest Agnieszka Stawicka. Dane Inspektora: inspektor@cbi24.pl
 

Oferta systemu kredytowania usług. Więcej...Dla lekarza:

Miło nam poinformować, że lek. stom. Krzysztof Adamowicz dołączył do grona międzynarodowych wykładowców Smylist®.

Więcej...

                                


                                          
 
  
 
CALDENT © 2012 | Privacy policy
Wykonanie WebC.pl